قفل درب موتور هایما اس ۷ HAIMA S7

قفل درب موتور هایما اس 7 HAIMA S7

قفل درب موتور هایما اس 7 HAIMA S7 عمل چفت کردن کاپوت را بر عهده دارد. درب موتور که با عنوان درب کاپوت نیز شناخته می شود، مانع ورود آلودگی ها، گرد و غبار، آب باران و برف و مواردی از این دست درون موتور می گردد. از آن سو درب موتور مانع شنیده شدن صدای موتور می گردد و به همین دلیل عملکرد درست قفل اهمیت فراوانی دارد. قفل درب موتور هایما اس 7 HAIMA S7 دارای مکانیزم عملکرد قدرتمندی می باشد که به سادگی دچار اختلال و مشکل نمی شود. این محصول با کیفیت اصل موجود می باشد.

شبرنگ سپر عقب چپ هایما اس ۷ HAIMA S7

شبرنگ سپر عقب چپ هایما اس 7 HAIMA S7

شبرنگ سپر عقب چپ هایما اس 7 HAIMA S7 دارای بدنه ای از جنس پلاستیک شفاف می باشد که با برجسته تر و نمایان تر ساختن جلوه خودرو از زاویه پشت، موجب بیشتر دیده شدن خودرو در تاریکی می گردد و امنیت آن را حفظ می نماید. علاوه بر این شبرنگ سپر عقب چپ هایما اس 7 HAIMA S7 باعث زیبا تر شدن خودرو می گردد‌. این محصول با وجود ظرافت های ویژه ای که دارد، از استحکام مناسبی برخوردار بود و ظاهر آن را منحصر به فرد می نماید‌. برای تهیه این محصول با قیمت مناسب با همکاران ما تماس حاصل فرمائید‌.

رادیاتور خنک کننده روغن هایما اس ۷ HAIMA S7

رادیاتور خنک کننده روغن هایما اس 7 HAIMA S7

رادیاتور خنک کننده روغن هایما اس 7 HAIMA S7 وظیفه خنک کردن و پایین آوردن دماغ روغن را در موتور خودرو بر عهده دارد. عملکرد این قطعه به این صورت می باشد که دمای روغن با جاری شدن در بدنه آن پایین آمده و از ایجاد آسیب در موتور می کاهد. از آن جایی که این قطعه پیوسته با مواد روغنی و دمای بالا سروکار دارد باید دارای بدنه ای مقاوم در برابر مواد روغنی باشد. رادیاتور خنک کننده روغن هایما اس 7 HAIMA S7 از متریال مرغوبی ساخته شده است که به مرور زمان خورده و مستهلک نشده و دوام بالایی دارد.

سرپلوس هایما اس HAIMA S7

سرپلوس هایما اس HAIMA S7

سرپلوس هایما اس HAIMA S7 قسمتی از دیفرانسیل خودرو می باشد و در واقع محور خودرو شما میله یا شفتی است که چرخ ها را می چرخاند و وزن خودرو را تحمل می کند و این قطعه محور را به بخش های دیگر وصل می کند. سرپلوس هایما اس HAIMA S7 نیرویی را که چرخ ها را می چرخاند هدایت می کند و خودرو برای عملکرد مناسب به سرپلوس احتیاج دارد. زیرا محور عقب بین دیفرانسیل و چرخ های محرک قرار دارد و نیرو را بین این دو منتقل می کند که به کمک سرپلوس احتیاج دارد.

چراغ خطر راست هایما اس HAIMA S7

چراغ خطر راست هایما اس HAIMA S7

استفاده از چراغ خطر راست هایما اس HAIMA S7 که به منظور اطلاع دادن به سایر رانندگان اطراف شما از خرابی خودروی شما است، بسیار کاربردی می باشد که به سادگی باید دکمه مثلث قرمز را فشار دهید و چراغ ها هر دو سمت عقب، راست و چپ به طور هماهنگ چشمک می‌زنند. زمانی که ماشین شما دچار نقص فنی می شود استفاده از چراغ خطر راست هایما اس HAIMA S7 الزامی است و همچنین هنگامی که تصادفی در جلوی شما اتفاق می افتد و افراد یا رانندگان پشت سر شما نمی توانند آن را ببینند، مانند تصادف اتومبیل، رانش زمین، توقف به دلیل راهنمایی ماموران راهنمایی و رانندگی باید از آن استفاده کنید.

چراغ خطر چپ هایما اس HAIMA S7

چراغ خطر چپ هایما اس HAIMA S7

استفاده از چراغ خطر چپ و راست هایما اس HAIMA S7 که به منظور اطلاع دادن به سایر رانندگان اطراف شما از خرابی خودروی شما است، بسیار کاربردی می باشد که به سادگی باید دکمه مثلث قرمز را فشار دهید و چراغ ها هر دو سمت عقب، راست و چپ به طور هماهنگ چشمک می‌زنند. زمانی که ماشین شما دچار نقص فنی می شود استفاده از چراغ خطر چپ و راست هایما اس HAIMA S7 الزامی است و همچنین هنگامی که تصادفی در جلوی شما اتفاق می افتد و افراد یا رانندگان پشت سر شما نمی توانند آن را ببینند، مانند تصادف اتومبیل، رانش زمین، توقف به دلیل راهنمایی ماموران راهنمایی و رانندگی باید از آن استفاده کنید.

چراغ خطر راست هایما اس HAIMA S5

چراغ خطر راست هایما اس HAIMA S5

چراغ خطر راست هایما اس HAIMA S5 یک قطعه مهم است که در هنگام ایجاد خطر به راننده کمک می کند تا اوضاع را کنترل کند. در خودرو این چراغ خطر راست هایما اس HAIMA S5 در عقب قرار می گیرد و در صورت فعال شدن باعث چشمک زدن چراغ های راهنما می شود. با این حال، دکمه کنترل از چراغ های راهنما جدا است. نماد رایجی که برای خطر استفاده می شود مثلث قرمز است و گاهی این دکمه در جایی نزدیک به یونیت سر قرار دارد تا راننده و سرنشین به راحتی دسترسی داشته باشند.

چراغ خطر چپ هایما اس HAIMA S5

چراغ خطر چپ هایما اس HAIMA S5

چراغ خطر چپ هایما اس HAIMA S5 یک قطعه مهم است که در هنگام ایجاد خطر به راننده کمک می کند تا اوضاع را کنترل کند. در خودرو این چراغ خطر چپ هایما اس HAIMA S5 در عقب قرار می گیرد و در صورت فعال شدن باعث چشمک زدن چراغ های راهنما می شود. با این حال، دکمه کنترل از چراغ های راهنما جدا است. نماد رایجی که برای خطر استفاده می شود مثلث قرمز است و گاهی این دکمه در جایی نزدیک به یونیت سر قرار دارد تا راننده و سرنشین به راحتی دسترسی داشته باشند.

پیستون هایما اس HAIMA S5

پیستون هایما اس HAIMA S5

پیستون هایما اس HAIMA S5 یک بخش بسیار مهم است که به کار چرخه احتراق کمک می کند زیرا موتور در یک سیلندر محصور شده است و از یک رینگ پیستون استفاده می کند تا برای جلوگیری از خروج گاز عمل کند. کاربرد پیستون هایما اس HAIMA S5 در یک موتور اجتناب ناپذیر است زیرا وسیله ای مکانیکی است که در اثر انفجار در سیلندر به سمت بالا و پایین برای فشرده سازی گاز حرکت می کند و انرژی تولید می کند. برای سفارش و خرید و اطلاع از قیمت ها با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

دنده سی وی تی هایما اس HAIMA S7

دنده سی وی تی هایما اس HAIMA S7

دنده سی وی تی هایما اس HAIMA S7 مخفف Continuously Variable Transmission است و نوعی گیربکس تک سرعته اتوماتیک می باشد. دنده سی وی تی هایما اس HAIMA S7 اندازه جمع و جور و سادگی ساخت آن به این معنی است که استفاده از آن در یک خودرو نسبت به یک گیربکس اتوماتیک معمولی مقرون به صرفه تر است. همچنین این دنده بسیار با کیفیت و کار با آن آسان است. برای سفارش و خرید و اطلاع از قیمت دنده سی وی تی هایما اس HAIMA S7 با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.
بارگذاری موارد بیشتر

09128754631